Asistent/asistentica za digitalni marketing i društvene mreže 25 pregleda

„Vukčević Home“ d.o.o. renomirani salon za uredjenje enterijera, objavljuje oglas za radno mjesto asistenta/asistentice za digitalni marketing i društvene mreže.

Opis posla

  • Vođenje društvenih mreža,
  • Kreativno pisanje,
  • Promocije,
  • Internet kampanje,
  • Oglašavanje,
  • Uređivanje sadržaja,
  • Osmišljavanje i pisanje objava,
  • Komunikacija s korisnicima,
  • Kreiranje cjelokupne strategije za društvene mreže kao što su Facebook, Instagram.

Šta nudimo

  • stalni radni odnos
  • rad u mladom i kreativnom timu
  • mogućnost usavršavanja, edukacije i napredovanja
  • ugodnu i poticajnu radnu atmosferu

Zahtevi

Interes za digitalni marketing i praćenje novih trendova na digitalnom tržištu;
Poznavanje principa društvenih mreža
Proaktivnost i želja za kontinuiranim učenjem i razvijanjem vlastitih sposobnosti
Visoka razina usmene i pisane komunikacije
Poznavanje osnova HTML-a i programa za grafičku obradu je prednost

Kako se prijaviti?

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:
vukcevichome@gmail.com
Možete nas kontaktirati svakog radnog dana od 08h-16h
Rok za prijavu: 26.07.2020
Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove.

Zahtevani nivo stručne spreme

Viša stručna sprema

Zahtevani jezici

Engleski

Način Prijave

Elektronskom poštom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Da
Prijavi se za ovaj posao!
VUKČEVIĆ HOME Blaža Jovanovića br. 8 81000 Podgorica Crna Gora