Asistent/asistentica za digitalni marketing i društvene mreže

Job Expired

„Vukčević Home“ d.o.o. renomirani salon za uredjenje enterijera, objavljuje oglas za radno mjesto asistenta/asistentice za digitalni marketing i društvene mreže.

Opis posla

  • Vođenje društvenih mreža,
  • Kreativno pisanje,
  • Promocije,
  • Internet kampanje,
  • Oglašavanje,
  • Uređivanje sadržaja,
  • Osmišljavanje i pisanje objava,
  • Komunikacija s korisnicima,
  • Kreiranje cjelokupne strategije za društvene mreže kao što su Facebook, Instagram.

Šta nudimo

  • stalni radni odnos
  • rad u mladom i kreativnom timu
  • mogućnost usavršavanja, edukacije i napredovanja
  • ugodnu i poticajnu radnu atmosferu

Zahtevi

Interes za digitalni marketing i praćenje novih trendova na digitalnom tržištu;
Poznavanje principa društvenih mreža
Proaktivnost i želja za kontinuiranim učenjem i razvijanjem vlastitih sposobnosti
Visoka razina usmene i pisane komunikacije
Poznavanje osnova HTML-a i programa za grafičku obradu je prednost

Kako se prijaviti?

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:
vukcevichome@gmail.com
Možete nas kontaktirati svakog radnog dana od 08h-16h
Rok za prijavu: 26.07.2020
Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove.

Detaljnije

  • Oglas je istekao!
Obavesti me o sličnim poslovima