Barmen

Job Expired

FA_DUFRY_PV_SNOW_CLAIM_SCREEN

Dufry d.o.o. je internacionalna kompanija koja posluje u preko 80 zemalja sveta. U Beogradu se sastoji od 14 maloprodajnih i 8 ugostiteljskih objekata i nalazi se na Aerodromu Nikola Tesla.

Ukoliko želite da gradite karijeru u internacionalnom okruženju, dinamičan posao i priliku da budete deo svetski nagrađivanog tima, prijavite se na konkurs za:

Barmen

Osnovna zaduženja

•    Priprema i serviranje porudžbine pića u skladu sa određenim redosledom serviranja i procedurama
•    Obavljanje šankerskih i kasirskih funkcija u cilju pružanja brze i usluge visokog standarda kupcima.
•    Postavljanje svih proizvoda i promotivnih materijala na unapred utvrđen način
•    Prikupljanje svih generalnih trebovanja hrane i pića.
•    Provera zaliha na dnevnom nivou u cilju provere da su svi proizvodi adekvatno skladišteni i spremni za upotrebu, kao i provera rokova njihovog trajanja
•    Učestvuje u provera zaliha i inventara i izveštavanje o neslaganjima
•    Održavanje Bara i okolnih površina  čistim i organizovanim u svakom trenutku
•    Naplata gostu u skladu sa njegovom konzumacijom i izdavanje fiskalnog računa
•    Sprovođenje zahteva gostiju na kulturan, ljubazan i efikasan način
•    Ulaganje najboljeg truda u vršenju funkcija kasira, konobara ili šankera
•    Odgovornost za nabavku robe, prijem i pravilnu upotrebu i skladištenje iste
•    Stalna tačnost u rukovanju sa novcem (popunjavanje  gotovinskog lista, prikupljanje novca iz kase i predaja glavnom blagajniku)

Osnovni uslovi

•    Relevantno iskustvo u trajanju do godinu dana
•    Poznavanje engleskog jezika

Nudimo:

•    Redovnu zaradu
•    Bonuse za ostvarene targete
•    Korišćenje ponuđenih mogućnosti plaéne obuke od strane kompanije Dufry ili Dobavljača
•    Profesionalno usavršavanje i razvoj kroz tehničke treninge i treninge veština

Prijave slati na jobs@rs.dufry.com

Detaljnije

  • Oglas je istekao!