Call operater 42 pregleda

Inostranoj firmi potrebni kandidati za poziciju ‘’Call Operater’

Sav posao se obavlja remote, od kuce. Nema potrebe za dolaskom u kancelariju.

Zaduženja:

  • Pozivanje firmi i nudjenje usluga
  • Odgovaranje na pitanja klijenata
  • Korespondencija sa klijentima

Uslovi:

  • Izuzetno poznavanje engleskog jezika (minimum C1 nivo)
  • Komunikativnost, asertivnost i predusretlijvost
  • Elokvencija i ljubaznost
  • Dobra internet konekcija
  • Posedovanje PayPal naloga

Za svakog kandidata je obezbedjen trening.

Klijenti firme su americke i kanadske kompanije. Svi pozivi se obavljaju na engleskom jeziku.

Radi se puno radno vreme, po vremeskoj zoni ‘’Central standard time’’

Plata iznosi 700 USD. Postoji mogucnost napredovanja i ostvarenja bonusa.

Iskustvo na slicnim pozicijama nije neophodno.

Prijave i CV slati na t@richucation.com u naslovu obavezno navesti ‘’call operator pozicija’’.

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Engleski

Način Prijave

Elektronskom poštom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Da