Diplomirani građevinski inženjer m/ž 29 pregleda

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta „KONSTRUKTIVA doo“ Beograd, firmu koja se bavi izvođenjem radova u oblasti hidrogradnje i građevinskih radova u oblasti visokogradnje i niskogradnje, radi potražnju za radnicima na poziciji:

Odgovorni izvođač radova m/ž

Više izvršilaca

Beograd,
Kanjiža

Uslovi:

  • Diplomirani građevinski inženjer
  • 5 godina radnog iskustva
  • Dobro poznavanje programa MS Office, AutoCAD, MS Project
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na terenski rad

Opis posla:

  1. Organizovanje rada i rukovođenje realizacije izgradnje na gradilištu
  2. Kontrolisanje kvaliteta izvršenih radova, materijala koji se ugrađuje, rada i discipline nagradilištu
  3. Organizovanje izrade dinamičkih planova, nedeljnih i mesečnih izveštaja o napredovanju radova na gradilištu
  4. Organizovanje i vođenje građevinskog dnevnika, građevinske knjige, atestne dokumentacije, zapisnika, knjiga inspekcije, evidencije prisustva radnika na poslu, kao i sve
    ostale neophodne dokumentacije za nesmetano izvođenje radova
  5. Izrađivanje, kontrolisanje i overavanje, privremene i okončane situacije, kako za investitora tako i za kooperante na gradilištu
  6. Organizovanje, praćenje i kontrolisanje rada kooperanata, kako kvaliteta, tako i dinamike i usklađovanje sa sopstvenom operativom
  7. Staranje se o primeni mera bezbednosti i zdravlja na radu na gradilištu

Odgovornosti:

  • Celokupno rukovođenje projektom i postizanje tehničkih i finansijskih ciljeva projekta, u okvirima i uslovima ugovora
  • Koordinaciju svih radova na realizaciji ugovora
  • Komunikaciju i korenspodenciju sa investitorom, stručnim nadzorom investitora, kao i predaju kompletne dokumentacije investitoru i stručnom nadzoru investitora na odobrenje
  • Ispunjenje svih zahteva ugovora po pitanju obima, troškova, poštovanja rokova, kvaliteta i bezbednosti
  • odobravanje celokupne dokumentacije, komercijalne, administrativne, tehničke, kao i dopisne
  • ·Izdavanje-prihvatanje  mesečnih situacija i konačnog obračuna

Nudi se:

  • Stimulativna zarada
  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Mogućnost finansiranja stručnog usavršavanja i sticanja novih znanja i veština
  • Mogućnost napredovanja u skladu sa ličnim zalaganjem

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Zainteresovani kandidati mogu doći na adresu Durmitorska 14, Beograd ili se
javiti na telefone:
060 32 999 34
060 33 13 666

ili na mejl adresu:
poslovnaponuda@partners-orka.co.rs
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Zahtevani nivo stručne spreme

Master

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom, Telefonom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
Prijavi se za ovaj posao!
Podeli ovaj posao
Agencija za zapošljavanje Durmitorska 14
Povezite se sa nama http://partners-orka.co.rs