Diplomirani pravnik 38 pregleda

Diplomirani pravnik za izdavanje registracionih nalepnica

Mesto obavljanja posla:

Beograd, Boleč

Opis posla:

  • Pripremanje kompletne dokumentacije za registraciju i tehnički pregled vozila
  • Izdavanje registracionih nalepnica
  • Komunikacija sa klijentima
  • Ostali administrativni poslovi

Uslovi:

  • Diplomirani pravnik
  • Uverenje o nekažnjavanju
  • Uverenje da se protiv lica ne vodi istraga za dela po službenoj dužnosti
  • Obavezno posedovanje kvalifikovanog elektronskog sertifikata
  • Poželjno radno iskustvo na istim pozicijama

Znanje i veštine:

  • Poznavanje zakonskih propisa i regulativa u oblasti registracije vozila
  • Obavezno poznavanje rada na računaru

Profil:

Tražimo dobro organizovanog kandidata, sposobnog za samostalno obavljanje poslova, motivisanog i spremnog za usvajanje novih znanja, spremnog za samostalni i timski rad

Nudimo:

Odlične uslove rada, prijavu i redovnu zaradu

Zahtevani nivo stručne spreme

Visoka stručna sprema

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Preko sajta

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
Prijavi se za ovaj posao!
Milmaro d.o.o. se uspešno bavi poslovima tehničkog pregleda, osiguranja i registracije vozila. Ponosni smo na svoju dugu tradiciju, kvalitetom rada želimo da zadržimo stare i pridobijemo nove klijente. Tehnički pregled i registracija vozila - sve na jednom mestu!