Diplomirani pravnik

Job Expired

Diplomirani pravnik za izdavanje registracionih nalepnica

Mesto obavljanja posla:

Beograd, Boleč

Opis posla:

  • Pripremanje kompletne dokumentacije za registraciju i tehnički pregled vozila
  • Izdavanje registracionih nalepnica
  • Komunikacija sa klijentima
  • Ostali administrativni poslovi

Uslovi:

  • Diplomirani pravnik
  • Uverenje o nekažnjavanju
  • Uverenje da se protiv lica ne vodi istraga za dela po službenoj dužnosti
  • Obavezno posedovanje kvalifikovanog elektronskog sertifikata
  • Poželjno radno iskustvo na istim pozicijama

Znanje i veštine:

  • Poznavanje zakonskih propisa i regulativa u oblasti registracije vozila
  • Obavezno poznavanje rada na računaru

Profil:

Tražimo dobro organizovanog kandidata, sposobnog za samostalno obavljanje poslova, motivisanog i spremnog za usvajanje novih znanja, spremnog za samostalni i timski rad

Nudimo:

Odlične uslove rada, prijavu i redovnu zaradu

Detaljnije

  • Oglas je istekao!