Dispatcher 268 pregleda

OPIS POSLA:

  • Pronalaženje novih poslova, organizacija utovara i istovara.
  • Komuniciranje sa strankama i vozačima;
  • Organizacija dokumentacije;
  • Posao se obavlja na engleskom jeziku;

USLOVI

  • Nije potrebno prethodno iskustvo, u tom slucaju je potrebno vise vremena za postizanje zadovoljavajuceg ucinka.

Nudimo

  • Isplata se zasniva na procentu od ukupnog ugovorenog posla, plata zavisi od sposobnosti kandidata.
  • Kancelarija se nalazi na Autokomandi u Beogradu.

Kontakt: prijave@miotrans.com

Zahtevani nivo stručne spreme

NKV

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)
Engleski

Način Prijave

Elektronskom poštom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Da
Uz dogovor
Prijavi se za ovaj posao!
Mio-Trans obavlja organizaciju drumskog teretnog transporta za kompaniju Landstar.
Povezite se sa nama