Električar-automatičar 38 pregleda

Firma za izradu,proizvodnju rezervnih delova i instaliranje procesnih sistema u industriji.

Predstavljamo siguran i pouzdan izbor za naše klijente

Za naše odeljenje proizvodnje i montaže – tražimo:

Električar-Automatičar

Opis poslova:

  • elektro instalerski radovi na održavanju i izradi npvoh elektro instalacija i demontaža i montaža mašinskih sklopova,bušenje i hladna deformacija limova
    i profila
  • popravka mašina za obradu
  • unapređenje izrada mašina,automatizacija

Neophodni uslovi:

  • III stepen stručne spreme
  • poželjno radno iskustvo od 1 godine
  • samostalno obavljanje poslovka po nalogu nadređenog
  • odgovornost i preciznost
  • probni rad od 1 do 3 meseca
  • odgovarajuće lične osobine za rad u timu
  • dobro fizičko stanje motoričkih sposobnosti i preciznost
  • pozitivan stav premu poslu,radnim kolegama i predpostavljenima
  • starost od 20 do 55 godina
  • sposobnost za rad na visini

Karakteristike:

  • spremnost kako za timski, tako i za individualni rad
  • spremnost za rad u dinamičnom okruženju
  • spremnost za stalno učenje i usavršavanje
  • zapošljavanje na neodređeno vreme uz zadovoljavajuće rezultate probnog rada

Ono što mi nudimo:

  • mogućnost kontinuiranog usavršavanja

U procesu selekcije za navedene pozicije predviđena je praktična i teorijska provera primenjivog znanja i traženih kompetencija,za kandidate koji uđu u najuži izbor.

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Preko sajta, Elektronskom poštom, Telefonom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
Prijavi se za ovaj posao!
Podeli ovaj posao
U prvim godinama rada firma se bavila montažom opreme poznatih proizvođača i instaliranjem cevovoda. Kasnije uporedo sa rastom i razvojem različitih programa u određenim delovima industrije, a shodno našem iskustvu i stručnosti, došlo je do potrebe razvijanja sopstvene proizvodnje. U skladu sa stalnim angažovanjem, usavršavanjem i napredkom svih zaposlenih spremni smo odgovoriti na široki spektar zahteva iz sfere proizvodnog mašinstva i procesa. U sopstvenim pogonima odgovaramo na nekoliko različitih profila.