Električar-automatičar 51 pregleda

Firma za izradu,proizvodnju rezervnih delova i instaliranje procesnih sistema u industriji.

Predstavljamo siguran i pouzdan izbor za naše klijente

Za naše odeljenje proizvodnje i montaže – tražimo:

Električar-Automatičar

Opis poslova:

  • elektro instalerski radovi na održavanju i izradi npvoh elektro instalacija i demontaža i montaža mašinskih sklopova,bušenje i hladna deformacija limova
    i profila
  • popravka mašina za obradu
  • unapređenje izrada mašina,automatizacija

Neophodni uslovi:

  • III stepen stručne spreme
  • poželjno radno iskustvo od 1 godine
  • samostalno obavljanje poslovka po nalogu nadređenog
  • odgovornost i preciznost
  • probni rad od 1 do 3 meseca
  • odgovarajuće lične osobine za rad u timu
  • dobro fizičko stanje motoričkih sposobnosti i preciznost
  • pozitivan stav premu poslu,radnim kolegama i predpostavljenima
  • starost od 20 do 55 godina
  • sposobnost za rad na visini

Karakteristike:

  • spremnost kako za timski, tako i za individualni rad
  • spremnost za rad u dinamičnom okruženju
  • spremnost za stalno učenje i usavršavanje
  • zapošljavanje na neodređeno vreme uz zadovoljavajuće rezultate probnog rada

Ono što mi nudimo:

  • mogućnost kontinuiranog usavršavanja

U procesu selekcije za navedene pozicije predviđena je praktična i teorijska provera primenjivog znanja i traženih kompetencija,za kandidate koji uđu u najuži izbor.

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Preko sajta, Elektronskom poštom, Telefonom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
  • Ovaj oglas za posao je istekao!
Podeli ovaj posao
U prvim godinama rada firma se bavila montažom opreme poznatih proizvođača i instaliranjem cevovoda. Kasnije uporedo sa rastom i razvojem različitih programa u određenim delovima industrije, a shodno našem iskustvu i stručnosti, došlo je do potrebe razvijanja sopstvene proizvodnje. U skladu sa stalnim angažovanjem, usavršavanjem i napredkom svih zaposlenih spremni smo odgovoriti na široki spektar zahteva iz sfere proizvodnog mašinstva i procesa. U sopstvenim pogonima odgovaramo na nekoliko različitih profila.