Elektroinstalater 21 pregleda

Uslovi za prijavu u „BAUER ELEKTRIČNI SISTEMI“:U BAUER Dienstleistung GmbH & Co. KG – montažnoj jedinici unutar BAUER Grupe,našim stranim podnositeljima zahteva nudimo priliku da rade kao specijalisti sa ili beznemacki priznate diplome.
Opis posla:/ montaza, rastavljanje, ozicenje i instalacija elektricnih komponenti i sistema prema ina osnovi uputstva i uputa stručnog električara/ Ugradnja sistema polaganja kablova/ Izvlačenje i polaganje kablova/ Priprema u radu, na osnovu uputstva (plana) i uputa stručnog električara/ ako je potrebno, podrška u materijalnoj logistici (priprema materijala, iznosenje …)

Šta nudimo:/ Postajete deo BAUER grupe koja ima vise od 1.500 zaposlenika/ Ugovori o radu na neodređeno radno vrijeme/ Redovan i nadprosečan lični dohodak/ uredna primanja prema nemackim standardima (zdravstveno i penzionoosiguranje)/ uredan i primeren smestaj koji plaća firma BAUER/ Radna odeća i radni alat/ Podrška u postupku izdavanje kvalifikacije radnika i ishodenje vize/ Kurs nemackog jezika – neobavezni/ Podrška na nacionalnom jeziku u svim upravnim postupcima/ Kontakt osoba na nacionalnom jeziku

Daljnje informacije: www.bauer-netz.de/international Osoba za kontakt (na Vasem jeziku):Gospoda Nina BrkicEmail: nina.brkic@bauer-netz.deMobilni tel/Whats app: +49(0) 176 199 100 22

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
Prijavi se za ovaj posao!
BAUER je jedno od najvećih porodičnih firmi na području Elektrotehnike, kojim iz centralne lokacije upravljaju vlasnici brat i sestra Franz Bauer i Alexandra Unterholzer. Sa 13 samostalno organizovanih lokacija na podrucju Nemačke ovo preduzeće omogućava maksimalnu prilagodivost za spovođenje projekata na licu mesta, fokusirano na klijente i tržište u celom spektru Elektrotehnike.
Povezite se sa nama https://www.bauer-netz.de/