Elektroinstalater 275 pregleda

Uslovi za prijavu u „BAUER ELEKTRIČNI SISTEMI“:U BAUER Dienstleistung GmbH & Co. KG – montažnoj jedinici unutar BAUER Grupe,našim stranim podnositeljima zahteva nudimo priliku da rade kao specijalisti sa ili beznemacki priznate diplome.
Opis posla:/ montaza, rastavljanje, ozicenje i instalacija elektricnih komponenti i sistema prema ina osnovi uputstva i uputa stručnog električara/ Ugradnja sistema polaganja kablova/ Izvlačenje i polaganje kablova/ Priprema u radu, na osnovu uputstva (plana) i uputa stručnog električara/ ako je potrebno, podrška u materijalnoj logistici (priprema materijala, iznosenje …)

Šta nudimo:/ Postajete deo BAUER grupe koja ima vise od 1.500 zaposlenika/ Ugovori o radu na neodređeno radno vrijeme/ Redovan i nadprosečan lični dohodak/ uredna primanja prema nemackim standardima (zdravstveno i penzionoosiguranje)/ uredan i primeren smestaj koji plaća firma BAUER/ Radna odeća i radni alat/ Podrška u postupku izdavanje kvalifikacije radnika i ishodenje vize/ Kurs nemackog jezika – neobavezni/ Podrška na nacionalnom jeziku u svim upravnim postupcima/ Kontakt osoba na nacionalnom jeziku

Daljnje informacije: www.bauer-netz.de/international Osoba za kontakt (na Vasem jeziku):Gospoda Nina BrkicEmail: nina.brkic@bauer-netz.deMobilni tel/Whats app: +49(0) 176 199 100 22

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
  • Ovaj oglas za posao je istekao!
BAUER je jedno od najvećih porodičnih firmi na području Elektrotehnike, kojim iz centralne lokacije upravljaju vlasnici brat i sestra Franz Bauer i Alexandra Unterholzer. Sa 13 samostalno organizovanih lokacija na podrucju Nemačke ovo preduzeće omogućava maksimalnu prilagodivost za spovođenje projekata na licu mesta, fokusirano na klijente i tržište u celom spektru Elektrotehnike.
Povezite se sa nama https://www.bauer-netz.de/