Građevinski inženjer – Rukovodilac montaže

Job Expired

JINSHAN CONSTRUCTION D.O.O. BOR

Raspisuje oglas za zasnivanje radnog odnosa na poslovima

Broj izvršilaca: 1

Opis poslova:

  • Planira i organizuje rad na gradilištima
  • Vodi građevinsku dokumentaciju i izrađuje dnevne izveštaje
  • Sarađuje sa ovlašćenim licima investitora i nadzornim organom

Uslovi za prijavljivanje:

  • Minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • VII stepen građevinskog fakulteta
  • Licenca odgovornog izvođača radova
  • Odgovornost, sposobnost planiranja i organizacije posla
  • Aktivno znanje engleskog jezika

Dokumenti za konkurisanje:

  • Poslovna biografija (CV-curriculum vitae) sa obaveznim kontakt detaljima (ime, prezime, godina rođenja, mesto prebivališta,
    kontakt mobilni telefon, kontakt email)
  • Fotokopija licenci
  • Fotokopija diplome

Mi Vam nudimo:

Dinamično radno okruženje

Mogućnost ličnog usavršavanja i razvoja

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da se pridružite našem timu, pošaljite nam svoju biografiju sa potrebnom dokumentacijom elektronskim putem

e-mail: xuxing.li@zijinmining.com

*Napominjemo da ćemo kontaktirati samo kandidate koji uđu u uži
izbor

Detaljnije

  • Oglas je istekao!
Obavesti me o sličnim poslovima