Građevinski inženjer – Rukovodilac montaže 32 pregleda

JINSHAN CONSTRUCTION D.O.O. BOR

Raspisuje oglas za zasnivanje radnog odnosa na poslovima

Građevinski inženjer – Rukovodilac montaže

Broj izvršilaca: 1

Opis poslova:

  • Planira i organizuje rad na gradilištima
  • Vodi građevinsku dokumentaciju i izrađuje dnevne izveštaje
  • Sarađuje sa ovlašćenim licima investitora i nadzornim organom

Uslovi za prijavljivanje:

  • Minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • VII stepen građevinskog fakulteta
  • Licenca odgovornog izvođača radova
  • Odgovornost, sposobnost planiranja i organizacije posla
  • Aktivno znanje engleskog jezika

Dokumenti za konkurisanje:

  • Poslovna biografija (CV-curriculum vitae) sa obaveznim kontakt detaljima (ime, prezime, godina rođenja, mesto prebivališta,
    kontakt mobilni telefon, kontakt email)
  • Fotokopija licenci
  • Fotokopija diplome

Mi Vam nudimo:

Dinamično radno okruženje

Mogućnost ličnog usavršavanja i razvoja

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da se pridružite našem timu, pošaljite nam svoju biografiju sa potrebnom dokumentacijom elektronskim putem

e-mail: xuxing.li@zijinmining.com

*Napominjemo da ćemo kontaktirati samo kandidate koji uđu u uži
izbor

Zahtevani nivo stručne spreme

Visoka stručna sprema

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)
Engleski

Način Prijave

Elektronskom poštom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
Prijavi se za ovaj posao!
Kineska kompanija koja se bavi gradjevinskim radom u oblasti rudarstva. Kompanija se nalazi u Boru, radi u saradnji sa gigantom ZIJIN BOR COPPER Svaku informaciju mozete dobiti na email za14rko@gmail.com