Grafički dizajner 73 pregleda

Opis posla

  • Grafički dizajn i obrada fotografija
  • Priprema fajlova za različite tipove štampe
  • Praćenje procesa proizvodnje do finalnog proizvoda
  • Komunikacija sa klijentima u vezi proizvoda koje nudimo
  • Brza,efikasna i kreativna rešenja na osnovu potreba klijenata
  • Kreativnost, preciznost u radu,komunikativnost…

Šta nudimo?

Nudimo dobre radne uslove sa mogućnošću razvoja i napredovanja, i rad u zdravom i dinamičnom okruženju u stabilnoj kompaniji.

Uslovi rada i ostali uslovi:

  • Poznavanje grafickih programa CorelDraw, Photoshop, Illustrator
  • Sposobnost rada pod pritiskom i u veoma kratkim rokovima
  • Posvećenost poslu i poštovanje rokova
  • Preciznost, brzina, marljivost i tačnost u radu

Kako aplicirati

Pošaljite vaš CV na sledeću email adresu: jelena@advertise-design.com

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Uz dogovor
Prijavi se za ovaj posao!
Advertise Design je firma koja postoji preko 15 godina i za to vreme je postala jedna od vodećih firmi u južnom delu Srbije. Nudimo kompletnu uslugu od dizajna preko izrade i postavljanja do održavanja reklame.
Povezite se sa nama http://www.advertise-design.com