INŽENJER ELEKTROTEHNIKE – PRIPRAVNIK 67 pregleda

OPIS POSLA

  • Tehnička IT podrška: rešavanje problema u radu operativnih sistema radnih stanica i servera, komunikacione opreme (ruteri, upravljivi svičevi, VPN veze, IP telefonija, …) i Internet servisa
  • Tehnička podrška za sisteme za evidenciju radnog vremena i kontrolu pristupa (rad sa SQL bazama, ažuriranje programske podrške uređaja, …)
  • Izrada i ažuriranje web prezentacija

PREDUSLOVI:

  • elektrotehnička struka – viša škola,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • znanje engleskog jezika

Kako se prijaviti?

Popuniti upitnik na http://www.dvp.rs/files/zaposlenje/zaposlenje3.html

Zahtevani nivo stručne spreme

Viša stručna sprema

Zahtevani jezici

Engleski

Način Prijave

Preko sajta

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Uz dogovor
Prijavi se za ovaj posao!
Razvoj i izrada elektronskih uređaja. Sistemi za evidenciju radnog vremena. Inženjering i održavanje računarske opreme. Razvoj programskih rešenja.