Junior Java Developer 70 pregleda

Opis posla:

1. Učestvovanje u fazama projektovanja i realizacije zahteva klijenata za novim funkcionalnostima proizvoda
2. Učestvovanje u fazama projektovanja i realizacije unapređenja postojećih funkcionalnosti proizvoda
3. Rad sa sledećim alatima i tehnologijama: Spring Boot , Spring, Java, REST, Tomcat, Maven, Git, Angular 2

Obavezni uslovi:

1. Programski jezik Java
2. Relacione baze podataka i SQL
3. Angular 2

Prednost imaju kandidati koji imaju neka od sledećih znanja:

1. Spring Framework
2. Maven
3. REST web servisi
4. Unit/Integration testiranje

Kandidatima nudimo:

– Stalno zaposlenje
– Rad na raznovrsnim projektima
– Praćenje svetskih trendova u tehnologiji razvoja i korišćenje savremenih alata
– Dinamičan posao u prijatnom okruženju
– Nagrada za zaposlenog godine, bonusi, stimulacije
– Mogućnost ličnog i stručnog razvoja.
– Izabrani kandidat će imati mogućnost rada u oblastima za koje je više zainteresovan (frontend, backend, baze podataka, mobilni uređaji)
– Sportske aktivnosti u okviru team buildinga

U procesu selekcije kandidati neće biti na bilo koji način diskriminisani u odnosu na pol, godine, nacionalnu pripadnost, seksualno opredeljenje,
zdravstveno stanje, invalidnost, veroispovest, ili bilo koje drugo lično svojstvo, kako je definisano zakonom.

Napomena: Slanjem prijave (CV) kandidat se slaže da kompanija može da obradi njene/njegove podatke u svrhu realizacije procesa selekcije i u skladu sa
zakonom.

PRIJAVE SLATI NA tri.rest2@gmail.com ili se prijaviti putem sajta.

Zahtevani nivo stručne spreme

Viša stručna sprema

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)
Engleski

Način Prijave

Preko sajta, Elektronskom poštom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Da
Uz dogovor
  • Ovaj oglas za posao je istekao!
Posedujemo veliko iskustvo u izgradnji poslovnih i stambenih objekata, fabričkih hala i drugih objekata različitih namena. Posebno se ponosimo kvalitetom izvedenih završnih radova.
Naša uža specijalnost, i ono u čemu smo lideri na našem tržištu je izgradnja modernih multipleks bioskopskih dvorana.
Povezite se sa nama http://www.trirest.rs