Junior Java Developer

Job Expired

Opis posla:

1. Učestvovanje u fazama projektovanja i realizacije zahteva klijenata za novim funkcionalnostima proizvoda
2. Učestvovanje u fazama projektovanja i realizacije unapređenja postojećih funkcionalnosti proizvoda
3. Rad sa sledećim alatima i tehnologijama: Spring Boot , Spring, Java, REST, Tomcat, Maven, Git, Angular 2

Obavezni uslovi:

1. Programski jezik Java
2. Relacione baze podataka i SQL
3. Angular 2

Prednost imaju kandidati koji imaju neka od sledećih znanja:

1. Spring Framework
2. Maven
3. REST web servisi
4. Unit/Integration testiranje

Kandidatima nudimo:

– Stalno zaposlenje
– Rad na raznovrsnim projektima
– Praćenje svetskih trendova u tehnologiji razvoja i korišćenje savremenih alata
– Dinamičan posao u prijatnom okruženju
– Nagrada za zaposlenog godine, bonusi, stimulacije
– Mogućnost ličnog i stručnog razvoja.
– Izabrani kandidat će imati mogućnost rada u oblastima za koje je više zainteresovan (frontend, backend, baze podataka, mobilni uređaji)
– Sportske aktivnosti u okviru team buildinga

U procesu selekcije kandidati neće biti na bilo koji način diskriminisani u odnosu na pol, godine, nacionalnu pripadnost, seksualno opredeljenje,
zdravstveno stanje, invalidnost, veroispovest, ili bilo koje drugo lično svojstvo, kako je definisano zakonom.

Napomena: Slanjem prijave (CV) kandidat se slaže da kompanija može da obradi njene/njegove podatke u svrhu realizacije procesa selekcije i u skladu sa
zakonom.

PRIJAVE SLATI NA tri.rest2@gmail.com ili se prijaviti putem sajta.

Detaljnije

  • Oglas je istekao!