Knjigovođa m/ž 131 pregleda

Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta, knjigovodstvenu agenciju iz Beograda, radi potražnju za radnicima.

Pozicija: Knjigovođa m/ž

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

·        Samostalno obavljanje knjigovodstvenih poslova

·        Vodjenje poslovnih knjiga

·        Obračun zarada

·        Obračun amortizacije i PDV-a

Uslovi:

·        SSS-VSS ekonomskog usmerenja

·        Obavezno radno iskustvo od minimum 3 godine

·        Poznavanje procesa knjigovodstva

·        Poželjno poznavanje izrade završnog računa

Firma obezbeđuje:

·        Ugovor o radu

·        Radno vreme od 08 do 16h radnim danima

·        Rad u prijatnom i stimulativnom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Više informacija možete dobiti na telefone :

060 33 13 666
011 126 00 55

Možete nas posetiti na adresi:

Durmitorska 14, Beograd

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu zakona o zastiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom, Telefonom, Doći lično

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
Prijavi se za ovaj posao!
Podeli ovaj posao
Agencija za zapošljavanje Durmitorska 14
Povezite se sa nama http://partners-orka.co.rs