Komercijalisti m/ž

Job Expired

Partners &  Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, potražuje radnike za svog renomiranog klijenta, kompaniju iz Nove Pazove koja se bavi veleprodajom i maloprodajom najpoznatijih brendova školskog i kancelarijskog materijala.

Pozicija: Komercijalisti m/ž

Mesto rada: Čačak, Požega, Kraljevo, Užice

Opis posla:

·        Sklapanje ugovora sa potencijalnim klijentima

·        Pronalaženje novih klijenata

·        Održavanje postojeće mreže klijenata

·        Obilazak klijenata

·        Promotivne aktivnosti

Uslovi:

·        Srednji stepen stručne spreme

·        Pželjno radno iskustvo u prodaji

·        Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

·        Komunikativnost, snalažljivost

·        Izražene pregovaračke veštine

Firma obezbeđuje:

·        Ugovor o radu

·        Stimulativna zarada

·        Osmočasovno radno vreme

·        Mogućnost napredovanja i usavršavanja

·        Rad u prijatnom i stimulativnom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
poslovnaponuda@partners-orka.co.rs
Kontakt telefoni:
060 33 13 666
011 26 83 486

Možete nas posetiti na adresi: Durmitorska 14, Beograd

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od
dana postavke oglasa.

Detaljnije

  • Oglas je istekao!
Obavesti me o sličnim poslovima