Konobar / šanker 21 pregleda

Kafe-galerija “Šank” traži motivisane kandidate za poziciju

Konobar / šanker

(1 izvršilac)

Opis posla:

• Rad za šankom

• Priprema pića

• Održavanje radnog prostora

• Svakodnevni rad sa gostima

Uslovi:

• Dobre radne navike, motivisanost, visoka odgovornost i predanost radnim obavezama

• Kulturno ophođenje, komunikativnost i ljubaznost u kontaktu s gostima

• Prednost imaju kandidati sa iskustvom

• Rad u smenama šest radnih dana u nedelji

• Volja za radom i učenjem

Potrebne kvalifikacije:

• Poznavanje rada u šanku, rad na kafe aparatu kao i rad sa gostima

• Poželjno iskustvo u radu sa hranom

• Dobro poznavanje Engleskog jezika

Nudimo:

• Odlični uslovi za rad u predivnom ambijentu

• Stalan radni odnos

• Dobra primanja koja odgovaraju poziciji

Ukoliko ste zainteresovani svoju prijavu pošaljite elektronskim putem.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Prijavu poslati na e-mail: ivabgd85@gmail.com

Rok za prijavu 25.05.2018

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)
Engleski

Način Prijave

Elektronskom poštom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
  • Ovaj oglas za posao je istekao!
U srcu Novog Beograda - Šank Bar! U neposrednoj blizini Beogradske Arene, uživajte uz piće u nesvakidašnjem Vintage & Industrial enterijeru.