Konstruktor (m/ž) 24 pregleda

TECHPERFORM d.o.o.  Velika Kladuša je firma koja dugi niz godina uspješno realizuje projekte na evropskom tržištu (https://www.techperform.eu), te ovim putem raspisuje se konkurs za poziciju:

Konstruktor

(rad na projektima u Bosni i Hercegovini)

OPIS POSLOVA:

  • Obavljanje svih poslova izrade, oblikovanja, montaže, održavanja i popravljanja mehaničkih sistema pomoću izometrije, nacrta ili druge
    dokumentacije i po nalogu poslovođe
  • Obavljanje pripremnih bravarskih radova (priprema rezervnih dijelova i sklopova, ugradnja novih dijelova)

USLOVI (POTREBNE KVALIFIKACIJE, ZNANJA, ISKUSTVA I SPOSOBNOSTI):

  • VKV, KV, SSS
  • Minimalno tri godine radnog iskustva na istim poslovima
  • Iskustvo na poslovima na gradilištu, realizacija projektnih zadataka
  • Zdravstvena sposobnost za rad na visini
  • Odgovoran i profesionalan pristup poslu
  • Prednost imaju kandidati koji poznaju njemački jezik

Prijava treba sadržavati:

  • Biografija (CV)

Prijavu (CV) dostavite putem opcije se mogu dostaviti lično ili
putem pošte na adresu ili pozivom na broj ili putem e-pošte na email adresu:

TECHPERFORM d.o.o.

Elvis Okanović

Trnovi bb
okanovic@techperform.eu

77230 Velika Kladuša
(+)387 61 919 886

Bosna i Hercegovina

Halle (+) 387 37 778 715

Büro (+) 387 37 831 447

Nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.

Kandidati koji uđu u uži krug selekcije, bit će pozvani na razgovor.

Lokacija:BiH

Broj pozicija:do 5

Datum objave:02.11.2018.

Trajanje oglasa:  60 dana (ističe 02.01.2019.)

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Nemački

Način Prijave

Elektronskom poštom, Telefonom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
Prijavi se za ovaj posao!
TECHPERFORM d.o.o.  Velika Kladuša je firma koja dugi niz godina uspješno realizuje projekte na evropskom tržištu (https://www.techperform.eu)