Majsto i monter PVC i ALU stolarije 25 pregleda

Opis posla

Izrada alu i pvc stolarije kao i montaža po potrebi..

Šta nudimo

  • Odlični uslovi,kao i ekipa,redovna plata, bonusi
  • zagarantovano je napredovanje samo ukoliko je to zasluženo
  • zarada je po dogovoru u odnosu na iskustvo. za više info kontaktirati
  • Obezbeđen smještaj u mestu poslodavca.

Zahtevi

  1. obavezno predhodno iskustvo kao majstor – monter
  2. samo ozbiljni kandidati koji su voljni da grade odnos sa firmom i da napreduju.
  3. kandidat treba da bude odgovoran i tacan u svom poslu.

Kako se prijaviti

+382 68 067 297

info@totalmont.com

Zahtevani nivo stručne spreme

NKV

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom, Telefonom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
Prijavi se za ovaj posao!
fabrika za izradu termoizolacionih stakala kao i alu i pvc stolarije