Menadzer prodaje 130 pregleda

Radi povećanog  obima poslovanja i sve veće potrebe tržišta, firma Woolline d.o.o. je u  potrazi za novim

Menadžerom prodaje

m/ž

Tražimo osobe na području Beograda i Srbije

Prijavite se za poslovni intervju samo ukoliko ste ozbiljna osoba i ukoliko ste spremni  da se odazovete  na isti.

Opis posla:

  • organizuje prezentacije  proizvoda i prezentovanje turističkih
  • sklapa ugovore sa kupcima
  • izdaje nalog za isporuku i naplatu proizvoda
  • definise rokove isporuka u skladu sa ljudskim resursima
  • komercijalni poslovi širom Srbije
  • Planiranje, organizacija i vođenje prodaje
  • Napredne prodajne veštine i znanja

Uslovi:

  • najmanje 1 do 3 godine iskustva (nije uslov) u direktnoj distribuciji
  • samoinicijativa u izvršavanju zadataka
  • fleksibilna, kreativna, inovativna, sposobna osoba
  • sklonost timskom radu
  • razvijene komunikativne, organizacijske, menadžerske i pregovaračke veštine
  • usmerenost na klijenta i postizanje cilja
  • osnovno poznavanje rada na računaru
  • vozačka dozvola B kategorije (nije uslov)

Stručna sprema:

  • minimum srednja stručna sprema

Šta nudimo:

  • stalna stručna edukacija
  • uvođenje u posao sa mentorom
  • prilika za učenje i konstantan rast i razvoj
  • ugodna radna atmosfera
  • fiksna plata plus bonus primanja

Vrsta zaposlenja:

  • stalni radni odnos i fiksno radno vreme

Prijave slati na info.woolline@gmail.com

Tel. 060/0777-059

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Preko sajta

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne