POMOĆNI RADNIK ANTIKOROZIVNE ZAŠTITE – SAČMAR 85 pregleda

Opis poslova:

Izvodi radove sačmarenja metala tj. delova – pozicija u mašini za sačmarenje. Mehaničko skidanje nečistoća čeličnom sačmom, čišćenje površina pre nanošenja sistema
premaza, tehnološki obavlja rad opsluživanja sistema protočne sačmare poštujući proceduru puštanja iste u rad.

Uslovi:

  • Školska sprema: II – III stepena školske spreme odgovarajuće struke (bravarsko mašinske)
  • Sposobnost rada na visini
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima prednost

Nudimo:

·        Sigurna i stimulativna primanja,

·        Topli obrok,

·        13. platu,

·        Sportske aktivnosti za zaposlene,

·        Edukacije, kurseve i usavršavanja

·        Konstanstan nadzor i obuka od strane stručnog lica radi što bezbednijeg rada.

Prijavite se na naš konkurs na mail: posao@tvbratstvo.rs ili putem telefona 065/962 33 13.

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Telefonom

Prijavi se za ovaj posao!
Kompanija Tatravagonka Bratstvo d.o.o. je kompanija sa istorijom dugom preko 130 godina. Proizvodni program se bazira na proizvodnji, popravci, reviziji i rekonstrukciji teretnih vagona. Posedujemo savremene mašine i uređaje potrebne za rad na vagonima, kao i potrebne sertifikate kvaliteta za rad koji zadovoljavaju većinu evropskih propisa. Zajedno sa stručno obučenim osobljem, spremni smo da odgovorimo visokim kvalitetom i pouzdanošću različitim zahtevima kupaca.