Prodavac 61 pregleda

Kompaniji Hardlim Doo potrebni prodavci za rad u maloprodajnom objektu.

USLOVI

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Prednost imaju kandidati koji imaju već iskustva na prodajnim mestima.
  • Poznavanje rada na računaru ( Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel)

TRAŽIMO:

  • Odogovrnost
  • Urednost i ljubaznost
  • Temeljnost i preciznost
  • Komunikativnost
  • Pregovaračke veštine
  • Sposobnost rada u timu
  • Spremnost ulaganja dodatnog napora u cilju realizacije posla

OPIS POSLA:

  • Briga o prijemu i izdavanju proizvoda uz prateću dokumentaciju
  • Javljanje na telefon, razgovor sa kupcima
  • Kreiranje izveštaja o radu i ostvareni rezultatima

Ukoliko ste zainteresovani za poziciju prodavca u našoj kompaniji HARDLIM DOO, pozivamo Vas dapošaljete Vašu biografiju elektronskim putem:

hardlim@outlook.com

Samo kandidati koji uđu u najuži izbor biće kontaktirani.

Sve dodatne informacije možete dobiti putem telefona: +381 60 6166408 Jovan

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom, Telefonom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
  • Ovaj oglas za posao je istekao!
Podeli ovaj posao
Kompanija Hardlim spaja tehnologiju, inženjering i tradiciju u oblastima građevinske limarije i crne metalurgije. Zahvaljujući stalnom usponu kompanije, razvoju prozivodnih kapaciteta, usvajanju novih tehnologija i novih proizvoda Hardlim se svrstava u red najproduktivnijih građevinskih kompanija u Srbiji. Ono što nas krasi godinama je pouzdanost, kvalitet i poverenje naših klijenata. Primenom savremene tehnologije u proizvodnji, Hardlim je razvio široki spektar proizvoda i brojne mogućnosti pri koncipiranju arhitektonskih rešenja.
Povezite se sa nama http://www.hardlim.rs/