Prodavac u maloprodajnom objektu 63 pregleda

Opis posla

Prodavac u maloprodajnom objektu farbare „Pulena“ obavlja poslove prodaje molersko-farbarskih i drugih proizvoda iz našeg asortimana. Prodavac vodi računa o stanju zaliha robe, direktno poslužuje i informiše kupce o proizvodima i obavlja druge poslove iz delatnosti maloprodaje.

Šta nudimo

  • Nudimo mogućnost stalnog zaposlenja.
  • Zarada zaposlenih je redovna i adekvatna.
  • Rad u dobrim uslovima i zdravoj atmosferi.

Zahtevi

  1. Zapošljavamo prodavce srednjeg obrazovanja.
  2. Poželjno je da kandidat ima iskustvo u prodaji.
  3. Kandidati su komunikativne i odgovorne osobe.

Kako se prijaviti

Kandidati mogu konkurisati putem telefona, odnosno slanjem biografije na e-mail adresu:

E-mail: nikola.gajic@pulena.net

Mob.tel.: 069/2900-259

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom, Telefonom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Uz dogovor
  • Ovaj oglas za posao je istekao!
Podeli ovaj posao
Prodaja molersko-farbarskih i drugih proizvoda iz asortimana Pulena d.o.o.
Povezite se sa nama http://www.pulena.net