Promoter/ka 169 pregleda

Ako si samostalan/na i želiš finansijsku nezavisnost, voliš povremena putovanja u Srbiji i dobru mesečnu zaradu ovo je prava prilika za tebe. Zbog proširenja obima posla RAPIDA group objavljuje konkurs za poziciju call operater/ka & promoter/ka

Opis posla:

-Lično prezentovanje brenda kompanije

-Fleksibilno radno vreme

-Zakazivanje seminara i sastanka

Uslovi za kandidate:

-Minimum SSS

-Profesionalnost

-Visok nivo pozitivne energije

Nudimo:

-Profesionalnu obuku

-Plaćen probni rad

-Mogućnost napredovanja na više pozicije za najbolje

-Redovnu mesečnu isplatu

Za svoj tim biramo najbolje!

Kandidati koji udju u uzi krug bice kontaktirani.CV poslati na mail rapidagroupkonkursi@gmail.com

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
Prijavi se za ovaj posao!
RAPIDA GROUP DOO Katarine Bogdanović 28   Matični broj: 21513270 Poreski br.: 111629226   Zastupnici: Igor Kitanović   Delatnost: Ostala trgovina na malo izvan prodavnica, tezgi i pijaca