Radnici na brušenju, čišćenju, pripremi za galvanizaciju 31 pregleda

Partners & Orka, reklamna agencija, radi obezbeđivanja ljudskih resursa za renomiranu kompaniju iz Česke,  koja  potražuje kandidate za radnu poziciju: Radnici na brušenju, čišćenju, pripremi za galvanizaciju

POTREBNO
50  IZVRŠIOCA  POSLA

Zemlja rada: Republika Češka

Mesto rada: Češke Budejovice

Primaju  se  kandidati  sa  srpskim pasošima  i  pasošima  zemalja EU

Opis posla:

– Posao se sastoji u pripremi gvožđa za cinkovanje, procesa cinkovanja i završne obrade – čišćenje,brušenje finalnog proizvoda;

Uslovi za kandidata:

– Min srednja stručna sprema;

– Kandidati mašinske struke – poželjno;

– Poželjno radno iskustvo, ne i neophodno;

– Radno sposobni za obavljanje navedenih poslova; poslovi su fizički zahtevni;

– Minimalan ostanak u firmi 3 meseca;

Nudi se:

– Izrada Šengen radne vize na 90 dana o trošku kandidata (35eur)

– Kandidat prilikom potpisivanja Ugovora ostavlja i depozit od 20EUR za izradu dozvole u Češkom birou koja se čeka oko
mesec dana;

– Izrada dugoročne radne vize na godinu ili dve o trošku kandidata; (proces izrade dugoročne vize počinje u toku 90 dana dok kandidat radi u Češkoj ukoliko ima otvorenih termina u ambasadi);

– Prevoz  do  mesta  rada   u  inostranstvu  o  trošku  poslodavca;

– Prijava radnog odnosa, Ugovor  o radu;

– Plaćeni porezi i doprinosi na ceo iznos i zdrastveno osiguranje;

– Oprema  za  rad,  zaštitna  oprema;

– Besplatan  lekarski  pregled;

– Osnovna neto satnica 4€;

-Osnovno radno vreme je 8h (30min pauza) u tri smene + prekovremeni rad poželjan;

-Smeštaj obezbeđen u okviru fabrike;

– Prvi kratkoročni Ugovor na 3 meseca, posle šest meseci pravo na godišnji odmor od 3 nedelje;

– Tretman radnika jednak tretmanu radnika zemlje rada;

Zainteresovani kandidati na mail adresu:  berzaposlova@partners-orka.co.rs trebaju dostaviti:

–         Radnu biografiju – CV i kopiju pasoša (prvu stranu);

Bliže  informacije  se  mogu  dobiti  od akreditovanog  zastupnika  firme  na kontak telefon: 064/0680-969, 064/126 00 55 ili 011/26 83 486

Poslodavac  zadržava  pravo  da  kontaktira  samo  kandidate  koji  ispunjavaju  uslove  za rad  i ozbiljne  kandidate  koji  dostave     traženu  dokumntaciju. Primaju  se  samo  ozbiljni  kandidati  za rad  kao  što  i  kompanija  garantuje  sigurnosti  ozbiljnost  u radu.

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Preko sajta, Telefonom, Doći lično

Prijavi se za ovaj posao!

Partners&Orka doo je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.
Povezite se sa nama http://partners-orka.co.rs/