Radnici za rad u proizvodnji nameštaja od drveta 80 pregleda

Za potrebe našeg uspešnog klijenta iz Slovenije, raspisujemo oglas za potrebne radnike za rad u proizvodnji nameštaja u Sloveniji (okolina grada Cerknice).

Opis posla:

  • Ubacivanje, premeštanje proizvoda u mašine i aparate
  • Kontrola rada mašina
  • Skupljanje proizvoda iz mašina i aparata
  • Transport proizvoda
  • Sortiranje
  • Vođene evidencija
  • Lakiranje i obrada

Uslovi rada:

  • Posao u tri smene
  • Posao subotom i nedeljom
  • Minimalan broj odrađenih sati 176
  • Mogućnost rada na više od minimalnog broja sati u skladu sa važećim zakonodavstvom
  • Primereno za žene i muškarce

Profil kandidata:

  • Posedovanje pasoša Evropske Unije ili slovačkog pobita
  • Iskustvo sa radom u drvnoj branši
  • Radnik u drvnoj industriji
  • Pomoćni radnik
  • Minimum osnovno obrazovanje
  • Savesnost, preciznost, ozbiljnost
  • Spremnost za rad u inostranstvu na duži period

Nudimo:

  • Redovno zaposlenje na neodređeno vreme u sređenom, uspešnom proizvodnom preduzeću. Nadoknada za rad od 3,7 do 6,45 eur/h – neto
  • 25 % plaćen prekovremeni rad
  • 25 % plaćen rad noću
  • 50 % plaćeni državni praznici
  • Plaćen regres u skladu sa važećim zakonodavstvom
  • Plaćen godišnji odmor u skladu sa važećim zakonodavstvom
  • Obezbeđen smeštaj u privatnoj kući ili stanu za koji radnik plaća 100 Eur/na mesec dana
  • Obezbeđen prevoz do/sa posla
  • Obezbeđen jedan topli obrok za vreme rada u fabrici
  • Slovensko zdravstveno i penziono osiguranje
  • Rad se obavlja u okolini grada Cerknice

Kandidati koji ispunjavaju navedene uslove mogu svoj CV poslati na e-mail: poslovi@jobs011.rs

ili kontaktirati broj telefona: 069/ 445 19 75

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
  • Ovaj oglas za posao je istekao!
Podeli ovaj posao
Agencija za zaposljavanje u zemlji i inostranstvu