Radnik u montaži ALU i PVC stolarije m/ž 37 pregleda

Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, potražuje radnike za svog renomiranog klijenta iz Beograda, firmu koja se bavi proizvodnjom, prodajom i ugradnjom ALU i PVC prozora, vrata, roletni i
komarnika.

Pozicija: Radnik za proizvodnju i montažu ALU i PVC stolarije m/ž

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

·        Proizvodnja ALU i PVC stolarije po meri

·        Montaža prozora, vrata, roletni po utvrđenim standardima

·        Rad u proizvodnji i na terenu

·        Ugradnja stolarije

Uslovi:

·        Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

·        Srednji stepen stručne spreme

·        Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

·        Aktivan vozač

Firma obezbeđuje:

·        Ugovor o radu i svi benefiti iz radnog odnosa

·        Visoko kotirajuća zarada

·        Puno radno vreme

·        Mogućnost napredovanja i usavršavanja

·        Rad u prijatnom i stimulativnom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu kontaktirati poslodavca na broj telefona:

063 229 060

ili proslediti svoj CV na mejl:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi  podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu
Zakona o zastiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom, Telefonom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
Prijavi se za ovaj posao!
Podeli ovaj posao
Agencija za zapošljavanje Durmitorska 14
Povezite se sa nama http://partners-orka.co.rs