Radnik u proizvodnji 57 pregleda

Firmi Bjelogrlić komerc doo su potrebni radnici sa iskustvom za rad u proizvodnji.

Uslovi

  • Poželjno znanje rada na CNC mašini, horizontalnom, vertikalnom formatizeru, kanterici,

Opis posla

prijem i skladištenje pločastog materijala.

Kako se prijaviti?

Zainteresovani kandidati CV mogu slati isključivo elektronskim putem na mail posao@bjelogrlickomerc.rs.

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
  • Ovaj oglas za posao je istekao!
Bjelogrlić komerc se bavi prodajom repromaterijala za izradu nameštaja po meri, maloprodajom i veleprodajom okova za nameštaj, proizvodnjom nameštaja po meri. Poseduje dve poslovne jedinice u Beogradu, Severni buleva 5-Zvezdara i Savski nasip 9a-Novi Beograd.