Refent zaštite na radu (m/ž) 50 pregleda

Uslovi za kandidate:

1.       Visoka stručna sprema (240-300 ESPB) tehničko-tehnoloških nauka,

2.      Položen stručni ispit o praktičnoj osposobljenosti za obavljanje poslova bezbednosti i zdravlja na radu

3.       Engleski jezik konverzacijski nivo

Opis zaduženja:

–         Sprovođenje Zakona o bezbednosti i zdravlja na radu („Sl. glasnik RS“, br. 101/2005, 91/2015 i 113/2017)

–         Mesto rada Beograd/Pančevo

Nudimo:

–         Rad na internacionalnom projektu

–         Strucno usavrsavanje i mogućnost napredovanja,

–         Nagrađivanje u skladu sa postignutim rezultatima,

–         Redovna primanja,

–         Službeno vozilo;

NAPOMENA: Za prijavu će se razmatrati samo kandidati koji dostave svoju biografiju, skeniranu diplomu o visokom obrazovanju, i skenirano uverenje BZR. Odabrani kandidati biće pozvani na predstavljanje i program dalje selekcije. Više o nama možete saznati putem web sajta ili na FB stranici www.facebook.com/HSEGroupSerbia

Napominjemo da ćemo kontaktirati samo kandidate koji na osnovu utvrđenih kriterijuma uđu u uži izbor. Prijave mozete dostaviri mejlom na info@hsegroup.rs

Zahtevani nivo stručne spreme

Visoka stručna sprema

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)
Engleski

Način Prijave

Elektronskom poštom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
  • Ovaj oglas za posao je istekao!
Agencija za bezbednost i zdravlje na radu HSE Group je osnovana u Beogradu 2015. godine, i od tada beleži konstantan rast i razvijanje preduzeća kombinujući duh inicijative i operativnost, sa brigom o pojedincu, društvu i životnoj sredini. Verujemo da je ključ našeg uspeha zapošljavanje motivisanih ljudi, sa različitim talentima, tehničkim obrazovanjem i iskustvom. Sa pravim ljudima na pravom mestu, očekujemo da ćemo i dalje biti prvi izbor našim klijentima. Ovakav pristup, u kombinaciji sa vrednostima svih zaposlenih, čini naše  preduzeće odličnim mestom za rad i usavršavanje
Povezite se sa nama http://www.hsegroup.rs/