Refent zaštite na radu (m/ž) 33 pregleda

Uslovi za kandidate:

1.       Visoka stručna sprema (240-300 ESPB) tehničko-tehnoloških nauka,

2.      Položen stručni ispit o praktičnoj osposobljenosti za obavljanje poslova bezbednosti i zdravlja na radu

3.       Engleski jezik konverzacijski nivo

Opis zaduženja:

–         Sprovođenje Zakona o bezbednosti i zdravlja na radu („Sl. glasnik RS“, br. 101/2005, 91/2015 i 113/2017)

–         Mesto rada Beograd/Pančevo

Nudimo:

–         Rad na internacionalnom projektu

–         Strucno usavrsavanje i mogućnost napredovanja,

–         Nagrađivanje u skladu sa postignutim rezultatima,

–         Redovna primanja,

–         Službeno vozilo;

NAPOMENA: Za prijavu će se razmatrati samo kandidati koji dostave svoju biografiju, skeniranu diplomu o visokom obrazovanju, i skenirano uverenje BZR. Odabrani kandidati biće pozvani na predstavljanje i program dalje selekcije. Više o nama možete saznati putem web sajta ili na FB stranici www.facebook.com/HSEGroupSerbia

Napominjemo da ćemo kontaktirati samo kandidate koji na osnovu utvrđenih kriterijuma uđu u uži izbor. Prijave mozete dostaviri mejlom na info@hsegroup.rs

Zahtevani nivo stručne spreme

Visoka stručna sprema

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)
Engleski

Način Prijave

Elektronskom poštom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
Prijavi se za ovaj posao!
Agencija za bezbednost i zdravlje na radu HSE Group je osnovana u Beogradu 2015. godine, i od tada beleži konstantan rast i razvijanje preduzeća kombinujući duh inicijative i operativnost, sa brigom o pojedincu, društvu i životnoj sredini. Verujemo da je ključ našeg uspeha zapošljavanje motivisanih ljudi, sa različitim talentima, tehničkim obrazovanjem i iskustvom. Sa pravim ljudima na pravom mestu, očekujemo da ćemo i dalje biti prvi izbor našim klijentima. Ovakav pristup, u kombinaciji sa vrednostima svih zaposlenih, čini naše  preduzeće odličnim mestom za rad i usavršavanje
Povezite se sa nama http://www.hsegroup.rs/