Rukovalac građevinskim liftom 73 pregleda

Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta iz Beograda, kompaniju koja se bavi isporukom, rentiranjem, montažom i servisiranjem liftova za industriju i građevinarstvo,
radi potražnju za većim brojem izvršioca posla.

Pozicija: Rukovalac građevinskim liftom m/ž

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Upravljanje vertikalnom platformom
  • Prenos materijala i osoblja
  • Saradnja sa rukovodećim osobljem
  • Poslovi održavanja lifta i pokretne opreme

Uslovi:

  • SSS – KV radnik
  • Poželjno radno iskustvo ali nije neophodno
  • Iskustvo rada na visini
  • Lekarsko uverenje za rad na visini
  • Fizička I psihička spremnost

Firma obezbeđuje:

  • Ugovor o radu
  • Stimulativna zarada u zavisnosti od iskustva
  • Plaćen prekovremeni rad
  • Osmočasovno radno vreme
  • Pozitivno radno okruženje

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kontakt telefoni:
060 33 13 666
011 26 83 486

Možete
nas posetiti na adresi:

Durmitorska
14, Beograd

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom, Telefonom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
  • Ovaj oglas za posao je istekao!
Podeli ovaj posao
Agencija za zapošljavanje Durmitorska 14
Povezite se sa nama http://partners-orka.co.rs