Saradnik za marketinške aktivnosti m/ž 67 pregleda

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta iz Beograda,  izdavačku kuću koja se bavi izdavaštvom udžbenika za osnovne, srednje škole i fakultete, radi potražnju za radnicima na poziciji:

Saradnik za marketinške aktivnosti m/ž

Beograd i okolina

Uslovi:

·        Poželjno iskustvo u prodaji ili sa radom obrazovnih institucija

·        Poznavanje rada na računaru

·        Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

·        Poželjno posedovanje sopstvenog vozila

Profil kandidata:

·        Izražene prodajne veštine

·        Želja za radom u dinamičnom okruženju

·        Savesnost pri obavljanju poslova

·        Ekstrovertnost, komunikativnost

·        Strpljivost, ljubaznost, proaktivnost

·        Orijentisanost ka postizanju rezultata

·        Visok stepen organizacionih sposobnosti

Opis posla:

·        Obilaženje obrazovnih ustanova

·        Uspostavljanje kontakta sa prosvetnim radnicima

·        Promovisanje izdanja na zadatom području

·        Briga o postojećoj mreži korisnika i proširivanje iste

·        Realizacija i organizacija promotivnih aktivnosti

·        Redovno izveštavanje o ostvarenim rezultatima rada

Nudimo Vam:

·        Rad u prijatnom i dinamičnom timu

·        Redovan zarada i stimulativni paket nagrađivanja

·        Određen stepen autonomije u radu

·        Korišćenje službenog telefona i/ili vozila

·        Plaćeni troškovi ukoliko radnik koristi svoje vozilo

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

060 32
999 34

060 33
13 666
ili na adresi:
Durmitorska 14, Beograd

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom, Telefonom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
  • Ovaj oglas za posao je istekao!
Podeli ovaj posao
Agencija za zapošljavanje Durmitorska 14
Povezite se sa nama http://partners-orka.co.rs