Sobarica 36 pregleda

Hotel Veneti Suites potražuje radnika za poziciju:

Sobarica/ sobar u hotelu

Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla:

  • Čišćenje i spremanje soba  po jasno definisanim kriterijumima
  • Čišćenje i održavanje higijene zajedničkih prostorija u hotelu
  • Staranje o sredstvima za rad i vođenje računa o potrebnim higijenskim sredstvima

Uslovi:

  • II, III stepen stručne spreme
  • Poželjno predhodno iskustvo
  • Poželjno osnovno poznavanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Rad u jednoj smeni smene (8 sati dnevno)

Profil kandidata:

  • Pedantnost, marljivost, odgovornost, ljubaznost

Napomena:

Zainteresovani kandidati svoje radne biografije mogu poslati putem elektronske kontakt forme.

Kandidati radne biografije mogu slati na: venetisuitesbelgrade@gmail.com

Sve informacije mozete dobiti na telefon 011/4038767

Kandidati
koji svoje radne biografije dostavljaju elektronskim putem, saglasni su da se
njihovi lični podaci mogu koristi u procesu selekcije i regrutacije kandidata,
u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)
Engleski

Način Prijave

Preko sajta, Elektronskom poštom, Telefonom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
Prijavi se za ovaj posao!
Podeli ovaj posao
Apartmani tipa "suite" Veneti nalaze se u Beogradu. Smešteni su na 6 minuta šetnje od Trga republike i na 300 metara od Skadarlije.