Spremač/ica 55 pregleda

Opis posla

Potrebni čistači / higijeničari ( M / Ž ) za rad u hotelu visoke kategorije u Beogradu.

Nudimo

  • redovnu platu,
  • naknadu za prevoz,
  • osmočasovno radno vreme u prepodnevnoj smeni.

Očekujemo

  • pedantnost, brzinu, organizovanost kao i prethodno radno iskustvo na istim i slicnim poslovima.
  • Potrebno je da kandidati nisu osudjivani i da se protiv njih ne vodi krivicni postupak.

Kontakt: 063 391 350

Zahtevani nivo stručne spreme

NKV

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)
Engleski

Način Prijave

Telefonom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Uz dogovor
  • Ovaj oglas za posao je istekao!
Podeli ovaj posao
GLOBE WILLIAMS INTERNATIONAL was established in Australia in 1999. Our commitment to Total Facility Management Services has seen our company rapidly grow into a multi-national organization with 15 offices across East and West Europe and the Asia Pacific region and representative offices located in North America and Africa.