Strojar na valjku 100 pregleda

Preduzeće PEDOM-ASFALTI d.o.o., bavi se ručnim i strojnim asfaltiranjem, asfaltiranjem ceste, pripremom terena irenoviranjem asfalta.

Mesto rada: Zagreb  i okolina, Sjeverozapadna Hrvatska, Sv. Ivan Zelina

Opis posla:

–         Rad na malim, srednjim i velikim valjcima za zbijanje tampona i prvenstveno asfaltne mase (lokalne ceste, županijske i državne ceste i autoceste)

Uslovi:

–         SSS

–         Terenski rad

–         Poželjno radno iskustvo 2 godine

–         Vozačka dozvola B kategorija

–         Izražena komunikativnost i želja za timskim radom

–         Radno vrijeme 07 – 17 h te radna svaka druga subota

Nudimo:

–         Stranim radnicima omogućujemo plaćeni smještaj (osiguran prijevoz od smještaja do gradilišta)

–         Plaćeni jedan topli obrok

–         Troškove dozvole za boravak i rad za strane državljane snosi poslodavac

–          Osiguran prijevoz od smještaja do gradilišta, povratak od gradilišta do smještaja

–         Redovita primanja sa svim doprinosima

–         Osigurana radna odjeća i obuća

Kako se prijaviti?

posao@kadus.hr ili +385 99 51 20 488

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
  • Ovaj oglas za posao je istekao!
Podeli ovaj posao
Mi smo agencija za zapošljavanje iz Hrvatske koja se bavi personal leasingom, uslugama selekcije, a također obavljamo i psihološka testiranja.
Povezite se sa nama http://www.kadus.hr