Job Expired

Tvrtka PEDOM-ASFALTI d.o.o., bavi se ručnim i strojnim asfaltiranjem, asfaltiranjem ceste, pripremom terena i renoviranjem asfalta.

Mjesto rada: Zagreb  i okolica, Sjeverozapadna Hrvatska, Sv. Ivan Zelina

Opis poslova:

–         Ugradnja mrežaste i klasične armature

–         Izrada drvene oplate

–         Rad sa predgotovljenom oplatom tipa DOKA ili sl. (izrada parapetnih zidova, trakastih i samostojećih temelja, betonskih greda i ploča manjeg raspona i betonskih okana)

–         Ugradnja i spajanje slivnika

–         Montaža velikih i malih betonskih rubnjaka

Uslovi rada:

–         SSS

–         Terenski rad

–         Poželjno radno iskustvo 2 godine

–         Vozačka dozvola B kategorija

–          Izražena komunikativnost i želja za timskim radom

–         Radno vrijeme 07 – 17 h te radna svaka druga subota

Nudimo:

–          Stranim radnicima omogućujemo plaćeni smještaj (osiguran prijevoz od smještaja do gradilišta)

–         Plaćeni jedan topli obrok

–         Troškove dozvole za boravak i rad za strane državljane snosi poslodavac

–         Osiguran prijevoz od smještaja do gradilišta, povratak od gradilišta do smještaja

–          Redovita primanja sa svim doprinosima

–         Osigurana radna odjeća i obuća

Detaljnije

  • Oglas je istekao!
Obavesti me o sličnim poslovima