Trgovac 44 pregleda

Potrebni ozbiljni trgovci za rad u maloprodajnim objektima firme Albatros International d.o.o.

Opis posla

Ljubazno usluživanje kupaca ,kucanje na kasi,prijem robe i poštovanje radne etike i održavanje radnog prostora.

Šta nudimo

  • Od nas možete da očekujete dobre radne  uslove.
  • Mogućnost za napredovanje
  • Adekvatnu  zaradu za obavljen posao.

Zahtevi

  1. Radno iskustvo je poželjno ali nije obavezno.
  2. Od kandidata očekujemo odgovornost,disciplinu,ljubaznost, spremnost za rad u timu.

Kako se prijaviti

Prijave možete slati na e-mail tamara@albatros.co.rs  ili pozivom na sledeći broj telefona 066/555-00-07

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom, Telefonom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
Prijavi se za ovaj posao!
Podeli ovaj posao
Firma Albatros se već dugi niz godina uspešno bavi trgovinom,prvenstveno  veleprodajom voća i povrća, a i maloprodajom mešovite robe u 7 naših trgovinskih objekata koje imamo u Novom Sadu. Osnovni cilj preduzeća je da se kontinuirano razvija i raste kroz zadovoljstvo svojih kupaca i zaposlenih.