Vaspitači u predškolskoj ustanovi m/ž 26 pregleda

Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta, novootvorenu i moderno opremljenu predškolsku ustanovu iz
Beograda, potražuje izvršioca na poziciji:

Pozicija: Vaspitač u predškolskoj ustanovi (sa i bez iskustva)  m/ž

Mesto rada: Beograd, Dedinje

Opis posla:

  • Čuvanje, nega i sprovođenje plana rada sa decom
  • Svakodnevna priprema i realizacija integrisanih aktivnosti
  • Briga o fizičkom, psihičkom, socijalno-emocionalnom, spoznajnom razvoju deteta

Uslovi:

  • Viša ili visoka strukovna škola za vaspitače
  • Poželjno radno iskustvo ali nije neophodno
  • Konkurs otvoren i za tek svršene studente
  • Blag, nežan, podržavajući odnos prema deci

Firma obezbeđuje:

  • Ugovor o radu I svi benefiti iz radnog odnosa
  • Visoko kotirajuća zarada
  • Puno radno vreme
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Rad u prijatnom i stimulativnom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kontakt telefoni:
060 33 13 666
011 26 83 486

Možete nas posetiti na adresi:

Durmitorska
14, Beograd

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu
Zakona o zastiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od
dana postavke oglasa

Zahtevani nivo stručne spreme

Visoka stručna sprema

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom, Telefonom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Uz dogovor
Prijavi se za ovaj posao!
Podeli ovaj posao
Agencija za zapošljavanje Durmitorska 14
Povezite se sa nama http://partners-orka.co.rs