Vaspitač/ica 55 pregleda

Privatna predškolska ustanova ,,Pingvin’’, raspisuje konkurs za poziciju Vaspitač (m/ž).

Tražimo kandidate koji su zainteresovani za rad sa decom, odgovorni, kreativni, energični i željni da se dokazuju kroz rad.

Opis posla:

  • vaspitno-obrazovni rad sa decom od 3-će godine
  • planiranje i realizacija pripreme za vaspitno-obrazovni rad
  • izrada didaktičkih sredstava i inoviranje rada
  • priprema i vođenje pedagoške evidencije
  • saradnja sa roditeljima

Uslovi:

  • VII/1 stepen stručne spreme, Visoka škola strukovnih studija za obrazovanje vaspitača ili VI/1 stepen stručne spreme, Viša škola za obrazovanje vaspitača
  • iskustvo i posedovanje licence predstavlja prednost
  • znanja rada na računaru Microsoft Office

Nudimo Vam:

  • Odlične uslove za rad u organizovanom i dinamičnom okruženju
  • Redovna primanja
  • Stimulativno nagrađivanje

Ako želite da postanete član našeg tima, pošaljite nam radnu biografiju sa fotografijom na email: info@vrticpingvin.rs

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavi, zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo kandidate koji uđu u uži izbor.

Zahtevani nivo stručne spreme

Visoka stručna sprema

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom

Prijavi se za ovaj posao!
Podeli ovaj posao
Privatna predškolska ustanova