Vozač C i E kategorije 40 pregleda

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta radi zakup oglasnog prostora, koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Vozač C, E kategorije

Opis posla:

Vožnja kamiona na relaciji Rumunija-EU-Rumunija, Rumunija-Nemacka- Rumunija, Rumunija -Italija-Rumunija, Rumunija-Beograd-Rumunija

Profil kandidata:

– 3 godine radnog iskustva

– Posedovanje vozačke dozvola C, E kategorije

– Posedovanje koda 95

– Znanje srpskog i engleskog jezika

Uslovi rada:

– Zarada od 950 do 2000 EUR u zavisnosti od broja zemalja kroz koje se vozi

– Bonus 100 EUR za odrzavanje vozila

– Obezbedjen prevoz od Srbije do Rumunije

– Dnevni troskovi od 35 do 55 EUR (smestaj i hrana ukljuceni)

– Ugovor o radu na neodređeno vreme sa probnim radom od 3 meseca

– Nakon 3 radne nedelje odmor 1 nedelja ili nakon 5 nedelja 2 nedelje slobodno

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji konkurišu svoje prijave (CV) mogu slati na email:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: +381603299934; +381112683486

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)
Engleski

Način Prijave

Elektronskom poštom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
Prijavi se za ovaj posao!
Podeli ovaj posao
Agencija za zapošljavanje Durmitorska 14
Povezite se sa nama http://partners-orka.co.rs