Vozači B kategorije – dostavljači paketa 35 pregleda

Partners & Orka, reklamna agencija za zapošljavanje, potražuje radnike za svog renomiranog klijenta iz Nemačke, kompaniju koja se bavi dostavom paketa i
pošiljki.

Pozicija: Dostavljači paketa u Nemačkoj m/ž

Mesto rada: Pfaffenhofen, Nemačka

Opis posla:

·        Dostava paketa i pošiljki na teritoriji mesta rada

·        Izlaženje na kraj sa rokovima dostave

·        Komunikacija sa klijentima

Uslovi:

·        Obavezno posedovanje pasoša ili lične karte EU

·        Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

·        Neophodno iskustvo upravljanja vozilima do 3,5t

·        Obavezno znanje engleskog ili nemačkog jezika

Poslodavac obezbeđuje:

·        Mesečnu zaradu od 1700 eura (neto)

·        Osmočasovno radno vreme od ponedeljka do petka

·        Zaposlenje na duži vremenski period

·        Probni rad u trajanju od 6 meseci

·        Ugovor o radu

·        Bezbednost i zdravlje na radu

·        Obezbeđen smeštaj

·        Jednak radni tretman radnika zemlje rada

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon:
+381 60 33 13 666

Adresa:
Durmitorska 14, Beograd

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka  samo  tamo gde
ispunjavaju  uslove  konkursa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)
Engleski

Način Prijave

Elektronskom poštom, Telefonom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
Prijavi se za ovaj posao!
Podeli ovaj posao
Agencija za zapošljavanje Durmitorska 14
Povezite se sa nama http://partners-orka.co.rs