Vozači E kategorije u domaćem i međunarodnom saobraćaju m/ž

Job Expired

Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta, firmu „Transportkomerc-Pančevo“ koja se bavi transportom tereta u domaćem i međunarodnom saobraćaju, radi zakup oglasnog prostora radi potražnje radnika.

Pozicija: Vozači E kategorije  m/ž

Mesto rada: Pančevo

Opis posla:

·        Transport tereta u domaćem i međunarodnom saobraćaju

·        Manipulisanje kipera, šlepera i kamiona sa ceradom

·        Preuzimanje prevozne dokumentacije

·        Priprema vozila

·        Izveštavanje o prevozu

Uslovi:

·        Srednja stručna sprema

·        Vozačka dozvola E kategorije

·        Godinu dana iskustva u domaćem i međunarodnom saobraćaju

·        Prednost imaju kandidati sa kodom 95

Firma obezbeđuje:

·        Ugovor o radu i svi benefiti iz radnog odnosa

·        Zaposlenje na duži vremenski period

·        Stimulativna zarada u zavisnosti od iskustva

·        Mogućnost polaganja za kod 95

·        Rad u timu stručnjaka

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti poslodavcu na e-mail
adresu:

tk-pa@mts.rs

Kontakt telefon poslodavca:  069 86 75 000

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Detaljnije

  • Oglas je istekao!
Obavesti me o sličnim poslovima