Vozači E kategorije u domaćem i međunarodnom saobraćaju m/ž 72 pregleda

Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta, firmu „Transportkomerc-Pančevo“ koja se bavi transportom tereta u domaćem i međunarodnom saobraćaju, radi zakup oglasnog prostora radi potražnje radnika.

Pozicija: Vozači E kategorije  m/ž

Mesto rada: Pančevo

Opis posla:

·        Transport tereta u domaćem i međunarodnom saobraćaju

·        Manipulisanje kipera, šlepera i kamiona sa ceradom

·        Preuzimanje prevozne dokumentacije

·        Priprema vozila

·        Izveštavanje o prevozu

Uslovi:

·        Srednja stručna sprema

·        Vozačka dozvola E kategorije

·        Godinu dana iskustva u domaćem i međunarodnom saobraćaju

·        Prednost imaju kandidati sa kodom 95

Firma obezbeđuje:

·        Ugovor o radu i svi benefiti iz radnog odnosa

·        Zaposlenje na duži vremenski period

·        Stimulativna zarada u zavisnosti od iskustva

·        Mogućnost polaganja za kod 95

·        Rad u timu stručnjaka

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti poslodavcu na e-mail
adresu:

tk-pa@mts.rs

Kontakt telefon poslodavca:  069 86 75 000

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Zahtevani nivo stručne spreme

Srednja škola

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom, Telefonom, Doći lično

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
Prijavi se za ovaj posao!
Podeli ovaj posao
Agencija za zapošljavanje Durmitorska 14
Povezite se sa nama http://partners-orka.co.rs