WEB sajt administrator 22 pregleda

Opis posla

-Ubacivanje novih artikala, filtera- opisi,  fotografije- i konstantno ažuriranje sajta novim fotografijama

-Ubacivanje tehnickih karakteristika, uputstva za upotrebu i ostalih relevantnih informacija

-Fotografisanje artikala

-Koordinacija pratećim akcijama zarad ažuriranja websajta i društvenih mreža

-Uklanjanje/prikrivanje artikala kojih u datom trenutku nema na lageru ili su rasprodati…

-Objavljivanje reklamnih banera

-Rad na razvoju internet marketinga,

-Administracija društvenih mreža kao marketinških prodajnih kanala (tweeter, facebook, instagram)

-Vodi računa o aktivnostima promotivnih servisa

Uslovi:

  • Minimum VI stepen stručne spreme;
  • Poznavanje engleskog jezika ;
  • Poznavanje rada sa IT mrežama;
  • Napredno poznavanje rada na računaru (MS Windows, MS Office);
  • Visok nivo organizovanosti i odgovornosti.
  • Poznavanje osnova fotografije
  • Poznavanje kompjuterskih programa za obradu fotografije
    (Photoshop, CorelDraw i sl.)
  • Izražena brzina i kreativnost u domenu rada
  • Želja za učenjem i daljim usavršavanje
  • sposobnost da kandidat bude timski igrač, vešt u komunikaciji i pregovaranju,
    pouzdan, energičan,ambiciozan, uporan i snalažljiv,

Prednosti:

Radno iskustvo u administriranju web sajtova;

Nudimo:

Zainteresovani kandidati mogu slati prijave za zaposlenje na
e-mail: info@matejic.rs

Zahtevani nivo stručne spreme

Viša stručna sprema

Zahtevani jezici

Srpski (BHS)

Način Prijave

Elektronskom poštom

Posao je dostupan osobama sa invaliditetom

Ne
Prijavi se za ovaj posao!
Trgovina Matejić d.o.o. je kompanija koja se bavi uvozom i distribucijom rasvetnih tela i električne opreme već 20 godina. Poslovanje se obavlja u skladu sa uspostavljenim menadžmentom kvaliteta ISO 9001:2015 zbog kojeg se svrstava u red preduzeća koja posluju po najvišim međunarodnim standardima.
Povezite se sa nama http://www.matejic.rs