Električar-elektromonter

Job Expired

Razvodni ormani doo je firma koja se bavi projektovanjem, semiranje elektro ormana i postavljanjem elektro instalacija Zbog povecanog obima poslovanja, raspisujemo konkurs za poziciju:  elektricar-elektroinstalater. 2 izvršilaca

Uslovi za konkurisanje:

–          III ili IV stepen stručne spreme

–          Minimum 2 godine radnog iskustva na poslovima električara

–          Vozačka dozvola B kategorije

Zaduženja:

–          Održavanje i servisiranje opreme

–          Neposredno otklanjanje utvrđenih kvarova

–          Montaža, povezivanje i puštanje opreme u rad

–          Obavljanje elektro-instalerskih poslova

Nudimo:

–          Rad na međunarodnim projektima

–          Prijatno radno okruženje

–          Stimulativnu zaradu

Kako se prijaviti

Putem telefona na broj 063/783-47-69

Vase CV mozete poslati na email:rade.kosanovic@gmail.com

Detaljnije

  • Oglas je istekao!
Obavesti me o sličnim poslovima