CNC Operater

Job Expired

Opis posla:

  • Izradjuje zrađuje delove uz pomoć CNC mašine i to:
  • prima naloge za rad, preuzima potreban alat – pribor i proverava ispravnost mašina i opreme pre početka rada
  • samostalno montira potreban alat (pribor) na mašine
  • samostalno priprema alat za obradu na uređaju za merenje i prednameštanje
  • samostalno kontroliše ispravnost programa
  • samostalno propušta program i signalizira eventualne greške u programu
  • samostalno izrađuje kompletne serije po radnom nalogu
  • vrši stalnu i obaveznu kontrolu proizvedenih komada, vizuelno i uz pomoć mernih instrumenata
  • prati i signalizira eventalne greške u tehnološkoj dokumentaciji
  • Kontroliše kvalitet proizvoda i vodi evidenciju o proizvodnji u smeni.3. Popunjava prateću dokumentaciju u procesu proizvodnje.
  • Održava higijenu radnog mesta, čisti mašinu i prateću opremu i svakodnevno kontroliše ispravnost mašine i alata.

Uslovi

  • Minimum godinu dana iskustva rada na CNC masini

Nudimo

  • Rad u dve smene: 6-14 i 14-22
  • Mesto rada: Futog
  • Ugovor na neodredjeno

Prijave slati na office@absolutecnc.rs

Detaljnije

  • Oglas je istekao!
Obavesti me o sličnim poslovima