Radnik u transportu novca i vrednosti

Job Expired

Zbog povećanog obima posla, Privrednom društvu InexPlus Doo su potrebni izvršioci na poslovima:

Radnik u transportu novca i vrednosti

Mesto rada : Beograd i Novi Sad

( više izvršilaca )

Uslovi za kandidate:

  • Minimum III stepen stručne spreme ( bez obzira na smer);
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije obavezna,“C“ kategorija poželjna
  • Obavezno posedovanje licence sa nošenjem oružja LF2

Opis poslova :

  • Vrši transport i obezbeđenje novca i vrednosti, sprovođenjem definisanih bezbednosnih procedura rada i zakonskih odredbi
  • Zadužuje i razdužuje oružje prema utvrđenoj procedure; Izvršava poslove po dnevnom nalogu pretpostavljenog
    rukovodioca;
  • Vrši zaduživanje i razduživanje pošiljki po utvrđenoj procedure;
  • Koristi sva raspoloživa materijalna sredstva zaštite u transportu novca i vrednosti;
  • U stalnom je kontaktu sa neposrednim rukovodiocem;
  • Prema utvrđenoj proceduri popunjava administrativne obrasce i podnosi dnevne izveštaje;
  • Obavlja druga zaduženja po nalogu neposrednog rukovodioca

Nudimo:

  • Rad u uspešnoj, rastućoj kompaniji uz mogućnosti napredovanja;
  • Rad u profesionalnom i timski orijentisanom okruženju;
  • Redovnu isplatu zarada.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahteve, pošaljite svoj CV elektronskim putem.na adresu

hr@inexsg.rs.

Zahvaljujemo se svim prijavljenim kandidatima na interesovanju za rad u našem timu. Biće kontaktirani samo oni koji budu izabrani za intervju.

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Detaljnije

  • Oglas je istekao!