Šef službe održavanja

Istekao

Zainteresovani ste za rad u autoindustriji?

Uključite se u saobraćaj na putu ka uspehu i postanite deo našeg sektora Logistike!

Na poziciji Vas čekaju zaduženja:

  • Planiranje, organizacija i izvršenje radova na tehničkom održavanju svih prodajnih objekata kompanije kao i centrale. Angažovanje eksternih izvođača po potrebi;
  • Planiranje, organizacija i izvršenje manjih elektro, vodoinstalaterskih i stolarskih popravki i radova. Angažovanje eksternih izvođača po potrebi;
  • Praćenje renoviranja i adaptacije objekata koji su u pripremi – po potrebi obilazak terena;
  • Pribavljanje i kompletiranje dokumentacije neophodne za izvođenje radova;
  • Nabavka potrebnog nameštaja, kancelarijskog i potrošnog materijala za prostorije firme i maloprodajne objekte.
  • Predlaganje, planiranje i organizovanje aktivnosti i resursa za postojeće objekte i po potrebi za otvaranje novih;

Od Vas očekujemo:

  • IV stepen stručne spreme tehničkog usmerenja;
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum tri godine;
  • Vozačku dozvolu B kategorije i da ste aktivan vozač;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket: Word, Excel, Outlook);
  • Komunikacijske veštine; pouzdanost; inicijativnost i dinamičnost u radu.

Šta mi možemo da ponudimo?

  • Rad i mogućnost dugoročnog zaposlenja u uspešnoj i stabilnoj kompaniji sa jasno određenim ciljevima i modernim načinom poslovanja;
  • Priliku za profesionalni razvoj i napredovanje;
  • Redovnu zaradu u skladu sa Vašim zalaganjem i postignutim rezultatima.

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju i želite da se priključite našem timu, prijavite se, želeli bismo da Vas upoznamo.

Detaljnije

  • Oglas je istekao!