Administrativni saradnik

Job Expired

Da li ste spremni da se pridružite brzorastućoj outsourcing kompaniji koja nudi razne mogućnosti napredovanja?

Uspeh Silver Bell Grupe započet je pre 7 godina i danas naš tim broji više od 400 ljudi.

Naše kolege su svakodnevno u kontaktu sa ljudima iz preko 25  kultura i komuniciraju na više od 10 različitih jezika.

Sada tražimo kolegu/koleginicu koja bi se priključila našem HQ timu.

OPIS POSLA:

  • Izrada radno-pravne dokumentacije za zaposlene (ugovori o radu, aneksi, rešenja, potvrde i ostala dokumentacija za zaposlene u kompaniji)
  • Vođenje personalnih dosijea zaposlenih
  • Predlaganje izrade novih procedura i revidiranje postojećih,
  • Komunikacija sa knjigovodstvenom službom u cilju sprovođenja prijava i odjava zaposlenih na obavezno socijalno osiguranje
  • Učestvovanje u vođenju evidencija i pripremi obračuna zarada (Payroll)
  • Unos i ažuriranje baze podataka o zaposlenima
  • Analiza i kreiranje različitih vidova izveštaja
  • Učestvovanje u radu na unapređenju svih procesa funkcionisanja kadrovske administracije
  • Praćenje i primenjivanje zakonske regulative u domenu svog delokruga rada
  • Primenjivanje svih usvojenih standarda i procedura
  • Ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca

PROFIL KANDIDATA:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Prethodno radno iskustvo od godinu dana na sličnim poslovima
  • Osnovno poznavanje propisa iz oblasti radnog prava
  • Osnovno poznavanje engleskog jezika
  • Rad u MS Office paketu

POSEBNI USLOVI:

  • Samostalnost u radu i proaktivnost
  • Sistematičnost, odgovornost i savesnost
  • Razvijene veštine organizacije

NUDIMO:

  • Rad u stabilnoj kompaniji sa konstantnim razvojem
  • Radno vreme ponedeljak – petak (08-16h)
  • Odgovarajuća obuka je obezbeđena
  • Mlad i dinamičan tim

Ukoliko smatrate da posedujete navedene kvalitete i zainteresovani ste za poziciju, vašu biografiju možete poslati na career@silverbellgroup.com.

Detaljnije

  • Oglas je istekao!