Administrativno – finansijski radnik

Job Expired

Kopaniji CANDEX PROLIFT d.o.o. ul. Pazovački put 14-16, Zemun, koja već 5 godina uspešno posluje na tržištu Republike  Srbije potreban  je Administrativno – finansijski radnik

Opis posla

  • Kancelarijski rad na administrativnim poslovima
  • E-plaćanje i korespodencija sa bankama
  • Izrada izlaznih profaktura i faktura
  • Dnevno knjiženje ulaznih, izlaznih faktura i izvoda
  • Priprema kompletne dokumentacije za knjigovodstvo i komunikacija sa knjigovodstvenom agencijom
  • Obavljanje administrativnih poslova i poslovne korespodencije
  • Usaglašavanje stanja potraživanja i obaveza sa kupcima i dobavljačima
  • Pripremanje i učestvovanje u izradi finansijskih izveštaja za praćenje troškova, analiza poslovanja i davanje komentara
  • Korespodencija sa domaćim i ino partnerima
  • Priprema dokumentacije za prijavu zaposlenih u radni odnos, vođenje evidencije godišnjih odmora
  • i ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi

  • Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima, poželjno iskustvo rada na administrativno finansijskim poslovima
  • Poželjno iskustvo rada u knjigovodstvenim programima
  • Osnovno poznavanje poreskih propisa i zakona
  • Srednja, viša ili visoka stručna sprema
  • Obavezno poznavanje rada na računaru
  • Poželjno je poznavanje engleskog jezika.
  • Samostalno obavljanje poslova i zadataka

Ako ispunjavate uslove i ako ste zainteresovani, pošaljite Vašu biografiju  elektronskim putem na adresu prodaja@viljuskari.co.rs .

Biće kontaktirani samo kandidati koji na osnovu pregleda biografija uđu u uži izbor.

Detaljnije

  • Oglas je istekao!
Obavesti me o sličnim poslovima