VOZAČ „C“ KATEGORIJE

Job Expired

Opis posla

  • Firmi ATR STANKOVIĆ iz Nove Pazove potrebni su vozači „C“ kategorije.
  • Razvoz i distribucija gotovih proizvoda na teritorije Republike Srbije.
  • Vršimo usluge transporta za:

1) COCA-COLA HELLENIC GROUP – MAGACIN U ZEMUNU

2) COCA-COLA HELLENIC GROUP – MAGACIN U NOVOM SADU

3) APATINSKA PIVARA DOO – MAGACIN U INĐIJI

Uslovi

Obuka je plaćena i vrši se tako sto idete na teren sa nekim od naših vozača, koji će Vam na najbolji nacin objasniti način rada i uvesti vas u posao maksimalno odgovorno. Nakon obuke sami odlučujete da li želite da nastavite rad u našoj kompaniji ili ne.

Mobilni telefon za prijavu- 062/703-988 Zoran Stanković

Email adresa za slanje prijava: stankovicatr@gmail.com

Iskustvo nije potrebno, a svaki vozač koji aplicira za radno mesto obavlja obuku u trajanju od 5 dana.

Detaljnije

  • Oglas je istekao!
Obavesti me o sličnim poslovima