Magacioner

Job Expired

Opis posla:

  • Sprovodi pravilan prijem, pripremu i otpremanje robe.
  • Sprovodi interne procedure i sortiranje robe.
  • Odvajanje robe i izdavanje robe po magacinskim dokumentima.
  • Briga o urednosti magacina i okolini objekta.
  • Odgovornost za kvalitativno i kvantitativno stanje robe.
  • Sortiranje i premeštaj robe u magacinu.

Uslovi:

  • Odgovornost, marljivost, savesnost i predanost radu.
  • IV stepen stručne spreme.
  • Rad na računaru (poželjno, nije neophodno).
  • Iskustvo na istom ili sličnom radnom mestu (poželjno, nije neophodno).

Nudimo:

  • Odlične uslove rada.
  • Profesionalan odnos i pozitivnu radnu atmosferu.

*Prednost imaju kandidati sa mestom prebivališta: Dobanovci, Ugrinovci, Surčin, Batajnica i okolna mesta.

Detaljnije

  • Oglas je istekao!