Magacioner u skladištu auto delova

Job Expired

Zainteresovani ste za rad u autoindustriji?

Prijavite se i postanite deo našeg tima Logistike!

Na poziciji Vas čekaju zaduženja:

  • Prijem, istovar i utovar robe;
  • Odgovornost za sortiranje i raspoređivanje robe u magacinu;
  • Odvajanje robe;
  • Kontrola robe prilikom prijema i izdavanja;
  • Učestvovanje u popisu robe

Od Vas očekujemo:

  • Interesovanje za rad u autoindustriji;
  • Radno iskustvo na poziciji magacionera;
  • Fokusiranost na ostvarenje radnih zadataka;
  • Organizovanost i pedantnost u radu;
  • Kolegijalnost i savesnost;
  • Energičnost i vedar duh;
  • Da niste osuđivani niti krivično gonjeni

Šta mi možemo da ponudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju i vrednom timu;
  • Stimulativnu zaradu;
  • Mogućnost dugoročnog zaposlenja

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju i želite da se priključite našem timu pošaljite nam svoju biografiju na sledeći e-mail:hr@wint.rs

Detaljnije

  • Oglas je istekao!