ROŠTILJ MAJSTOR Ž/M

Job Expired

OPIS POSLA

Usled povećanja obima posla potreban je jedan izvršilac na poziciji Roštilj majstor za uslužno pečenje mesa na ćumur

Znanje i veštine

  • Brzina
  • Spretnost
  • Radno iskustvo je poželjno ali nije neophodno ako postoji volja da se posao nauči
  • Orjentisanost ka timskom radu
  • Pedantnost, komunikativnost i organizovano

Profil kandidata

Idealan kandidat je ozbiljna osoba, koja traži stalni, dobro i redovno plaćeni posao i koji je spreman na učenje kroz rad.

Uslovi rada:

  • obezbeđen topli obrok
  • 6 radnih dana nedeljno, 7h dnevno
  • plata po dogovoru
  • lokacija rada na Novom Beogradu – ul. Milentija Popovića

KAKO SE PRIJAVITI?

Ukoliko ispunjavate uslove konkursa i želite da postanete deo našeg tima možete se javiti na broj telefona 061 240 12 18 ili poslati svoju prijavu.

DETALJNIJE

Detaljnije

  • Oglas je istekao!
Obavesti me o sličnim poslovima